İnsan Kaynakları

    Yiğitsan Tarım Makinaları Sanayi Ltd.Şti , kurumların en önemli değerlerinin “uzmanlaşmış insan gücü” olduğunun bilincindedir,
    Yiğitsan Tarım Makinaları Sanayi Ltd.Şti, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimini arttırmayı amaçlayan rekabetçi bir çalışma ortamı sunmaktadır.

    Yiğitsan Tarım Makinaları Sanayi Ltd.Ştiçalışanları, beceri, bilgi ve deneyimleriyle şirket performansına katkıda bulunurlar.

    Şirket; çalışanlarına; şirket hedeflerine yönelik olarak düzenlenmiş değerlendirme sistemiyle, bulundukları katkıya paralel ödeme yapar.

    Herkese eşit ölçüde fırsat ve açık iletişim olanakları sağlayarak kontrollü bir rekabet ile çalışanların mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, Yiğitsan Tarım Makinaları Sanayi Ltd.Şti' nin insan kaynakları politikasını belirler. Başvurunuz arşivimizde tutularak ileride çıkacak fırsatlar için değerlendirilecektir.


Sokum makinası, Hasat makinası, Patates sokum makinası, Patates hasat makinası, Potato equipment, Potato cutter, Patates dikme makinası, Patates ekim makinası, Automatic potato, Toprak hazırlama makinası, Rotatil, Gübre çapa makinası, Çapa makinası, Ot biçme makinası, Potato farming machies


Kurumsal

Hakkımızda |  Hizmetlerimiz |  Bassında Biz |  Neden Biz |  İnsan Kaynakları 
..:Yiğitsan Tarım Makinaları Sanayi